İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları İmalatçı Firma İstanbul

Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları İmalatçı Firma İstanbul

Genel Bilgiler

İlan No 6186
İlan Tarihi 14 Şubat 2020
Durum Sıfır

İlan Açıklaması

Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları


İletişim : 0537 718 07 47 & 0212 565 10 17
Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları 1993 yılından beri küp şeker ve ambalaj makineleri yapan firmamız tablet üzerine bulyon makineleri ve tesisi imal etmek için 2012 Türkiye de ilk olan imalata başlamıştır.


Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları 2012 de bu zamana kadar üç adet yeni tesis kurup dört adette hazır bulunan tesisleri yardımcı makinelerin imalatını yapmış bulunmaktayız firmamız sıfırdan bir bulyon tesisini bütün makinelerini imalatını yapmakla beraber bulyon imalatının yapılacağı yerin bütün teknik özelliklerini de müşteriye verecek ve bu tesisi çalıştırarak ortalama 15 ton tesisin kapasitesine bağlı olarak imalat yapıp makineleri teslim etmektedir.


Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları Bu bilgiye ve tecrübeye sahiptir.


Aramadan Karar Vermeyin


Not : Hayel Ettiğiniz Farklı Makine ve Farklı Sektörlere Sıfırdan Makine Üretilip Ciddi Kazançlar Elde Edebilirsiniz.


Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları Soğuk hava deposunda bekletilen ürün.


Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları Presin mikser haznesine aktarılır.


Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları Hacimsel olarak gramajlanır ve preslenerek tablet haline gelir.


Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları The product kept for a while in the cold air store is transferred to the mixer chamber of the press.


Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları It is weighted in grams volumetrically and made a tablet by pressing. Kapasite/capacity: Maksimum/Maxsimum 500 tablet Elektrik tüketimi/Electricity consumption: 5kWh Kontrol paneli: 7 inch Led Ekran/Screen


Etiket : Bulyon , Makine , Üreticisi , Fiyatları , Bulyon Makine , Bulyon Makine Üreticisi , Bulyon Makine Üreticisi Fiyatları


İlan Konumu

1
İlan Tarihi: 14 Şubat 2020
İlan No: 6186
Görüntülenme: 233