İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Çelik Kapı, Daire Kapısı, Ahşap Kapı, Tırnaklı Kilitli Kapı, Uygun Fiyatlı Kapılar

Çelik Kapı, Daire Kapısı, Ahşap Kapı, Tırnaklı Kilitli Kapı, Uygun Fiyatlı Kapılar

Genel Bilgiler

İlan No 10190
İlan Tarihi 22 Mayıs 2021
Durum Sıfır

İlan Açıklaması

Tezdoor Çelik Kapı Sanayi modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi ve kaliteli bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan ve üreten "Tezdoor Çelik Kapı Sanayi" 2000 yılında kurulmuştur. Tezdoor Çelik Kapı Sanayi kuruluşundan itibaren sektörde hizmet veren müşteri memnuniyeti ve yeniliklere açık vizyonumuzla müşterilerimizin memnunyetini ön planda tutmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Tezdoor Çelik Kapı Sanayi zamanında teslimat, ürün kalitesi ve ürün montaj kısmındaki hassasiyetimizi ön planda tutarak çalışmak ön önemli amaçlarımızdır. Hedefimiz Türkiye ve Dünya genelinde Tezdoor Çelik Kapı üretiminde bulunan geniş ürün yelpazemizi geniş kitlelere tanıtmak ve kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve ürün geliştirme özellikleriyle Tezdoor Çelik Kapı Sanayi istikrarlı bir büyüme göstererek sektörde saygın bir yer edinmiştir. Her ne kadar çelik kapı, daire kapıları , apartman giriş kapıları, yangın ve acil çıkış kapıları sektöründe yaygın çeşitler olsa da Tezdoor Çelik Kapı Sanayi olarak ürünlerimizi tasarlarken ve üretirken ilk önceliğimiz kendimiz ve ailemiz kullanacakmış gibi düşünerek üretmektir. Tezdoor Çelik Kapı Sanayizengin model ve aksesuar çeşitleriyle, modern çizgileriyle, uzman personel kadrosu, birinci sınıf montaj işçiliği ve teslim sonrası verilen servis hizmetleriyle güven ve kalitenin sağlamlığını hedef alarak sektörde önemli bir yer edinmiştir. Tezdoor Çelik Kapı Sanayi olarak 2000 yılında "Mutluluk ve Güvene açılır" sloganıyla çıktığımız bu yolda yollarımızın kesişeceğini ümit ederiz.

  Çelik Kapı/Daire Kapısındaki Özellikler;

   * Kasa kısmında bulunan sac kalınlığı 1,2 mm dir.

   * Kanat kısmında bulunan sac kalınlığı 1,2 mm dir.
   * Kanat ön ve arkasında bulunan MDF ler 10 mm dir.

    * Yüzeyi çizilmez.

  * 2 mm tırnak özelliği sayesinde kart veya levye ile açılmaz.

  * Kilit sistemi Kale kilittir.

  * Kilit koruyucu zırh bulunmaktadır.

  * 6 adet pim yeri mevcuttur.

  * Pervazın üst kısmı kapalıdır.

   * Kapı kulplarımız 304 Kalite Kromdur.

   * Farklı ölçülerde üretimimiz mevcuttur.

   * Kapı kanat kısmında mermer üstü toz contası bulunmaktadır.

   * Montaj nakliye hariçtir.

   * Kol Yönü sağ veya taraf olabilir. Lütfen belirtiniz.

   Adres: ELMALI KENT MAH ŞEVVAL SOK NO: 3 ÜMRANİYE / İSTANBUL

    Bina Giriş Kapıları: Özel Tasarım Kapılar, Dış İklim Şartlarına Uygun Giriş Kapılar, Düz Model Bina Giriş Kapıları,     Kabartma Bina Giriş Kapıları, Kompozit Bina Giriş Kapıları, Villa Kapıları Daire Kapıları: Ahşap Kaplama Daire Kapıları, Düz Model Daire Kapıları, Eskitme Daire Kapıları, İki Renk Daire Kapıları, Kabartma Daire Kapıları, Kasa Kaplama Daire Kapıları, Tek Renk Daire Kapıları, Ultralam Daire Kapıları, 

 

İlan Konumu

2.600
İlan Tarihi: 22 Mayıs 2021
İlan No: 10190
Görüntülenme: 99