İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Langırt Tamircileri İstanbul

Langırt Tamircileri İstanbul

Genel Bilgiler

İlan No 7535
İlan Tarihi 4 Temmuz 2020
Durum Sıfır

İlan Açıklaması

Langırt Tamircileri İstanbulLangırt Tamircileri İstanbul Hizmtlerimiz İçin Aramadan Karar Vermeyin.Langırt Tamircileri İstanbul Hizmetlerimiz Haricinde Ciro Paylaşımlı Ticari Oyun Makineleri Kiralama , Satış , Takas Gibi Hizmetlerimiz Mevcuttur.Langırt Tamircileri İstanbul İlçelerinde Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.Langırt Tamircileri İstanbul Ciro Paylaşımlı Kiralama Yaptığımız Makine Çeşitlerimiz Langırt Masaları , Boks Makineleri , Havalı Hokey Masaları , Bilardo Masalaları ( Parayla Çalışan ) , Çocuk Eğlence Makineleri vb Gibi.


Profesyonel Langırt Tamircileri İstanbul Hizmetlerimiz İle Uzun Yıllar Boyunca Gönüllerde Taht Kurabilmeyi Müşterilerimizle Aile Olabilmeyi En Güzel Şekil de Devam Ettirebilmenin Mutluluğuyla Bugünlere Kadar Gelmiş Bulunmaktayız.Siz Değerli Müşterilerimize de Bir Telefon Kadar Yakınız.


Etiket : Langırt Tamircileri İstanbul , Langırt Tamircileri , Langırt , Tamircileri , İstanbul , İstanbul Langırt Tamircileri 

İlan Konumu

150
İlan Tarihi: 4 Temmuz 2020
İlan No: 7535
Görüntülenme: 105