İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Logitech G533 Kablosuz 7.1 Surround Oyun Kulaklığı

Logitech G533 Kablosuz 7.1 Surround Oyun Kulaklığı

Genel Bilgiler

İlan No 6761
İlan Tarihi 24 Mart 2020
Durum İkinci El

İlan Açıklaması

Kulaklık 2019 Mayıs ayında Berlin / Almanya'ya olan seyahatim sırasında ben tarafından alınmıştır. Kulak içi kulaklık tercih eden biriyim bu yüzden çok az kullandım. Yani çok az kullanılmış, sıfır kalitesindedir. En ufak bir arızası, eskiliği, çiziği, kırığı, sorunu yoktur. Garantisi devam etmektedir. Piyasa fiyatı 1.300 - 2.000 aralığında değişmektedir, araştırabilirsiniz. Orijinal kutusu içinde USB aygıtı, şarj kablosu ile gönderilecektir. Tüm sorularınız için telefon numaramdan veya site üzerinden mesaj atarak benimle irtibat kurabilirsiniz.

 

 

GELİŞMİŞ KABLOSUZ SES

 

G533; hem ses bozulması olmadan güçlü ses hem de dayanıklı ve sağlam kablosuz bağlantı için 15 saat kullanılabilen pil ömrü sunmak amacıyla 7.1 surround ses için DTS Headphone:X, Pro-G™ ses sürücüleriyle donatılan tam özellikli, profesyonel sınıf oyun kulaklığıdır.

 

 

DTS HEADPHONE:X

 

G533, 7.1 kanallı sanal surround ses ile oyun içi ortamı doğru şekilde yansıtır. Düşmanlarınızı ve etrafınızdaki tehlikeleri ve ganimetleri duyabilir ve bunların yerlerini tespit edebilirsiniz. Logitech G HUB kullanarak ses düzeylerini 7 ses kanalının her biri için programlayın. Örneğin oyunlarda ardınızdaki sesi duymak için arka kanallardan gelen sesi yükseltebilirsiniz.

 

 

PRO-G SES SÜRÜCÜLERİ

 

Oyunlarınızı, ses tasarımcılarının amaçladığı gibi yüksek, net ve gerçeğe yakın seslerle duyun. Pro-G sürücüler ses bozulmasını inanılmaz derecede düşüren karma malzemelerden oluşan yapısıyla güçlü bas ve net tiz sesler üretir.

 

 

GELİŞMİŞ KABLOSUZ ÇÖZÜM

 

G533, 2,4 GHz'te kablosuz olarak kolaylık ve 15 metreye kadar mesafede olağanüstü yüksek kalitede ses sunan kayıpsız dijital ses iletimine sahiptir. G533, titiz biçimde test edilmiş ve yakın çevredeki onlarca kablosuz bağlantı sinyallerinin olduğu gürültülü EMI ortamlarında bile güçlü bir bağlantıyı sürdürebilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

​​OYUN PERFORMANSI İÇİN TASARLANDI

 

En yeni malzeme ve üretim teknolojisiyle G533, saatler boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ancak yine de hafif bir kulaklık olarak tasarlandı. G533, kulak üstü ve hafif tasarımı ile uzun oyun oynama seansları için konforludur. Spor örgü kulaklık süngerleri hava almaya el verişli olarak tasarlanmıştır ve temizlemek için çıkarılabilirler.

 

 

15 SAAT PİL ÖMRÜ

 

Şarj edilebilir ve değiştirilebilir piller, çok uzun süreli oyun oturumları için G533 tek şarjla 15 saate varan kesintisiz enerji sağlar. Oyununuzun tam ortasında pilinizin bitmemesi için Logitech G HUB ile gözünüz şarj düzeyinin üzerinde olsun.

 

 

GÜRÜLTÜYÜ ENGELLEYEN MİKROFON

 

G533, katlanabilir bir uzatma eklentisinin üzerinde duran bir adet gürültü önleyici mikrofon, çok berrak sesli sohbet ve iletişimler için uzatılabilen mikrofon kolu içerir. Daha kolay kullanım için mikrofon, yukarı kaldırdığınızda otomatik olarak sessiz konuma geçer. Kulaklık aynı zamanda kulaklıktan duyduğunuz kendi sesinizin ses düzeyini ayarlamaya imkan tanıyan yapılandırılabilir "yan ton" özelliğine sahiptir. Artık mikrofonunuza yanlışlıkla bağırmayacaksınız.

 

 

İNCE AYAR DENETİMLERİ

 

Sol kulaklığın üzerindeki erişilmesi kolay ses kontrolü tekerleği ve mikrofon ses kapatma düğmesi, ses ayarlarınızı anında ayarlamanızı kolaylaştırır. İnce ayarlar için Logitech G HUB, ekolayzırı, çevresel sesi, yan sesi ve mikrofon seviyelerini her oyun için ayrı olarak ayarlamanıza olanak tanır. Ses kapama düğmesini bile "başlat/durdur" gibi birçok işlev ya da herhangi bir karmaşık makro için yeniden programlayabilir ve G tuşu olarak kullanabilirsiniz.

 

KUTU İÇERİĞİ

 

G533 Oyun Kulaklığı

 

USB Kablosuz Adaptör

 

USB Şarj Kablosu

 

Kullanıcı Belgeleri

 

ÖZELLİKLER

 

15 metre kablosuz kullanım mesafesi

 

350 gram ağırlık

 

197 mm x 189 mm x 85 mm boyut

 

Sürücü: Pro-G (40 mm)

 

Frekans yanıtı: 20 Hz – 20 kHz

 

Empedans: 32 ohm

 

Hassasiyet: 107 dB SPL/mW

 

Şarj Kablosu Uzunluğu: 2 m

İlan Konumu