ÖDEME KANITLI / GERÇEK VE ÖDEME YAPAN EK İŞLER

İlan No 2411
İlan Tarihi 22 Mart 2019
Çalışma Şekli Serbest Çalışma (Freelance)
Eğitim Durumu En Az Lise Mezunu
Deneyim Aranmıyor
Firma Adı SARMAT Group
Engelliye Uygun Evet

 İnternet üzerinden gerçek anlamda denenmiş, ödemeleri alınmış ve zamanınızı kesinlikle boşa harcamayan, sizi diğerleri gibi hayal kırıklığına uğratmayacak işlere sizi davet ediyorum. Sabırlı olduğunuzda istikrarlı bir gelire sahip olabilirsiniz. Anlamadığınız bir konuda da bizzat telefonda ya da uzaktan bağlantı yoluyla yardımcı oluyorum.. Yapılacak işler aşağıda ki gibidir.. 

 (1) CRYPTOTAB:     https://get.cryptobrowser.site/5235186

 Bu bağlantıdan "Crypto Tab Browser" programını bilgisayarınıza kuruyorsunuz ve sosyal medya hesabınızla ( facebook ) üye oluyorsunuz. ( 1,2MB sadece ) . Ayrıca android telefonunuzla da üye olabilirsiniz. Telefondan üyelik için play google'den "CRYPTOTAB BROWSER MOBİL" şeklinde aratıp, kurup, üye olabilirsiniz.. Bu browser pencereyi açık bıraktığınız müddettçe sürekli "bitcoin" kazıyor ve size bitcoin kazandırıyor. YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY İNTERNETİNİZ AÇIK OLACAK VE BU PROGRAMI ÇALIŞTIRACAKSINIZ O KADAR. Başka yapmanız gereken hiç bir şey yok. Ne kadar çok açık kalıp çalışırsa o kadar bitcoin kazanırsınız.. Altınıza üye yapmanız halinde, alt üyenizin kazdığı bitcoin üzerinden komisyon alıyorsunuz.. Önemli not: Önümüzde ki aylarda BTC ( Bitcoin ) tekrar yükselişe geçecek. Bu nedenle elinizi çabuk tutup sisteme dahil olmanızı tavsiye ederim.

 (2) BITNYX: https://bitnyx.com/?r=34402 bu bağlantıdan üye olabilirsiniz. Burada da her 30dk da bir, 0,00000030BTC veriyor. Her 30dk da bir, sadece "tek" bir kere tıklama ( claim yazan yere ) yapıyorsunuz ve size 0,00000030BTC veriyor. Eğer altınıza üye yaparsanız her tıklamadan.. %50 komisyonu var  Sadece 5 - 6 üye kazandırdığınız da bile çok hızlı ilerliyor. ( ÖNEMLİ NOT: İŞLERİN ÖDEME KANIT DEKONT VE BELGELERİ YOUTUBE SAYFAMIZDA MEVCUTTUR )  DAHA DETAYLI BİLGİ VE DESTEK İÇİN ; https://kozalak7.wixsite.com/sitem/youtube

 

Yorumlar
139 kez görüntülendi.