Ojo Radar Rezistivite Görüntüleme Kazıklı Sistem 2.El

Ojo Radar Rezistivite Görüntüleme Kazıklı Sistem 2.El

Genel Bilgiler

İlan No 10079
İlan Tarihi 24 Eylül 2021
Durum İkinci El

İlan Açıklaması

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.

RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.

HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEĞERLENDİRİLİR.

OJO Rezistivite

En derin maden dedektorcu

Ojoradar gerçek zamanlı görüntü sistemlidir. Ojoradar kullanmak için laptop cihaz takımı ile verilir.

EN HIZLI VE HATASIZ ÖLÇEN ÖZDİRENÇ CİHAZI.

ANINDA 35 METREKARE ÖLÇÜM

Doğal Özellikleri olan katman oluşumları ve boşluklardan, metal hedeflerin tespit ve grafik ayrımında kullanılır. Zemin balans ve hafızada data saklama. Derinlik : 25 metre

NOT : Derinlikler, hedef büyüklüğü ve problar arasındaki mesafeye göre değişkenlik gösterir.

ekranlı dedektorcu

OJORADAR Elektrik Özdirenç Yöntemi, yeryüzündeki belirli bir noktadan yer içerisine büyüklüğü bilinen bir akımı vermek ve kullanılan 4 lü elektrot dizilimi vasıtasıyla yer içerisinde oluşan gerilim farkını saptamak şeklinde uygulanır. Sonuçta, arazide uzaklığın değişkeni olarak ölçülen özdirenç ayrılıklarının yarattığı derinlikler görünür özdirenç (ρa) eğrilerinden yararlanmak suretiyle yeraltındaki jeolojik yapı,metal türevleri,boşluk v.b. tanımlanır.

Değerlendirmede amaç; (ρa) eğrisini veren yapıyı oluşturan katmanların özdirenç (ρa) ve kalınlıklarının (h) bulunmasıdır.

Özdirenç yönteminin arazide uygulanışı ve değerlendirmesi iki şekilde olur. Bunlardan biri Programı vasıtası ile direnk ölçülen alanın özdirenç değerlerinin belirlenmesi ve değerlendirilmesidir, ikincisi ise alınmış olan özdirenç (grid) bilgilerinin 3 boyutlu görüntülenmesidir.Bu noktada ojo radar programı her iki konuda eksiksiz işlem yapmaktadır.

ekranlı define dedektorcu
Ojoradar Elektrik Özdirenç Yönteminde Schulumberger Ölçü Düzeni kullanılmaktadır.Bu sayede 35 metrekare alana bir anda çekim yapılabilmektedir.


İlan Konumu

4.250
İlan Tarihi: 24 Eylül 2021
İlan No: 10079
Görüntülenme: 238