İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

OTOBÜS KARAVAN ( B SINIFI EHLİYET KULLANIR )

OTOBÜS KARAVAN ( B SINIFI EHLİYET KULLANIR )

Genel Bilgiler

İlan No 3013
İlan Tarihi
Tipi Panelvan (Camper)
Marka Mercedes
Yıl 1985
Kilometre 25000
Yatak Kapasitesi 6
Durum İkinci El
Takas Evet

İlan Açıklaması

 kendimiz için  yaptığımız OTOBÜS karavanımızı başka bir proje den dolayı SATIYORUZ . 1985 MODEL 0302 S V 6 OTOBÜS ün motoru yeni , yürüyen aksamı sorunsuzdur . Otobüs modelleri içinde az yakıt tüketimi ile ekonomiktir. 

     M1 SINIFI MOTOKARAVAN OLARAK TESCİLİ YAPILMIŞ , MOTOKARAVAN  ( ÖZEL AMAÇLI TAŞIT OLARAK  RUHSATI ALINMIŞTIR. 

      İÇ KISMINDA TAMAMEN MASİF ( ahşap 145 m2  ) KULLANDIK. TAVAN-TABAN - YANLAR - BÖLMELER - KAPILAR - DOLAPLAR  v.s.  MASİFTİR . KOMPLE TAŞ YÜNÜ İLE İZOLASYON YAPILMIŞTIR . 
      EN ARKADA İKİ KİŞİLİK 140X200 (ORTOPEDİK VİSKO ) YATAKLI ODA ,SALONDA AÇILINCA İKİ KİŞİLİK YATAK OLAN ÜÇ KİŞİLİK  KOLTUK , GEREKTİĞİNDE   YEMEK MASASI İNDİRİLİP  BİR YETİŞKİN İÇİN YATAK OLABİLME İMKANI VARDIR. AYRICA ÇOCUK YATAK YERİ VE KARŞISINDA TEK KİŞİLİK YATAK  İLE TOPLAM OLARAK ALTI YETİŞKİN VE BİR ÇOCUK YATMA KAPASİTESİ OLABİLMEKTEDİR .
      YATAK ODASINDA GARDROP VE ÇEKMECELER İLE YATAK ALTI BAZA DOLAPLAR  , AYRICA ÜST DOLAPLAR YAPILMIŞTIR .  ( yastık - yorgan - battaniye - çarşaf tk. v.s tamdır ) .  ÇOCUK YATAK YERİ ALTINA ÇAMAŞIR MAKİNASI KONULMUŞ VE YANINDA OLDUKÇA GENİŞ BİR ARDİYE DOLAP VARDIR .
      SALON DA SAĞLI SOLLU ÜST DOLAPLAR VE MASA OTURMA YERİ ALTLARI DA DOLAP OLARAK YAPILMIŞTIR .
       450 LT A+ BUZDOLABI ----  A++ÇAMAŞIR MAKİNESİ ----   9000 BTU A+ İNVERTÖR KLİMA ----  63 EKRAN TV - YATAK ODASINDA 106 EKRAN TV ----  KOMPLE MUTFAK GEREÇLERİ       ( tencere seti - tabak seti - çatal ,bıçak seti - bardak seti - tost makinası- düdüklü tencere - borcam  v.s. ) İÇİNDEDİR . 
        740 LT PİS SU TANKI , MACERATÖR POMPA İLE VEYA MANUEL BOŞALTMALIDIR . 660 LT TEMİZ SU TANKI ÇİFT POMPALI ( 24 + 220 VOLT ) DIR. BANYO DA 90 X90 ÇOK FONKSİYONLU  DUŞAKABİN KONULMUŞTUR . EV TİPİ KLOZETİ İLE YETERLİ BÜYÜKLÜKTE TUVALET VARDIR...
    KOMPLE 220 TESİSAT VE PRİZLER YAPILMIŞTIR . HER BÖLÜMDE 220 VOLT VE 24 VOLT LED AYDINLATMA LAMBALARI BULUNMAKTADIR              MUTFAK DA İKİ GÖZLÜ SIFIR OCAK - EV TİPİ GENİŞ EVYE - MİKRO DALGA FIRIN -  SEYYAR DAVUL FIRIN -  ÇEKMECE  VE DOLAPLAR İLE SON DERECE KULLANIŞLIDIR .
         ARKA YATAK ODASINDA 3 YANINDA SÜRGÜLÜ CAM VE TAVANDA CAM SANRUF  - TEK KİŞİLİK YATAK YANINDA BÜYÜK SÜGÜLÜ CAM - MUTFAKDA SÜRGÜLÜ CAM - SALONDA 4 ADET SÜRGÜLÜ CAM VE TAVANDA CAM SANRUF VARDIR VE SÜRGÜLÜ CAMLARIN HEPSİNDE DE DIŞARIDAN TAKILIP ÇIKARILAN SİNEKLİK VARDIR ... sanruflara da sineklik yapılmıştır.
        ÖN CAM DAHİL BÜTÜN CAMLARDA ZEBRA YA DA STOR PERDELER TAKILMIŞTIR .. 
        DIŞ KULLANIM İÇİN  SAĞ ÖN BAGAJ DA  RAFLAR YAPILMIŞ VE DUŞ YA DA BAŞKA AMAÇLI MUSLUK KONULMUŞTUR  .                                  HERMETİK  ŞOFBEN    MONTAJI YAPILMIŞTIR     ( düşük basınçla çalışabilir ve sabit sıcaklıkta su verir - LPG  ile çalışmaktadır -  araçtaki bütün musluklara sıcak su bağlantısı vardır ) .       

           DIŞ KULLANIM  İÇİN  MASİF  KATLANIR MASA VE  4 ADET SANDALYE ..  

         dışarıdan  220 volt almak için  50 mt ( sayaçlı ) +  10 mt  + 10 mt   elektrik kablosu vardır .

        MUAYENESİ  21 - 8 - 2017  TARİHİNDE YAPILMIŞTIR .  M1 SINIFI MOTOKARAVAN OLARAK TESCİLİ YAPILMIŞ , MOTOKARAVAN  ( ÖZEL AMAÇLI TAŞIT OLARAK  RUHSATI ALINMIŞTIR.  MUAYENEDEN TEK SEFERDE GEÇMİŞTİR . 

     ŞU AN EKSİK KALAN :   GÜNEŞ ELEKTRİK PANELLERİ  ----    JEL AKÜLER  VE İNVERTÖR ( 24 Ü 220 YE ÇEVİRME )

ÜSTE PARA ALABİLECEĞİM  MANTIKLI TAKASLARDA  OLABİLİR .  

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın