İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Tavan Tasarım modelleri

Fotoğraflar yükleniyor

1.000
İlan No 4338
İlan Tarihi 6 Eylül 2019
Firma Adı FamerYapiMimarlik

Famer Yapı Mimarlık İç Mekan Tadilat, Mobilya, Mühendislik Ve Çevre tasarımı alanında ihityaca göre mekan, Ergonomik Tasarım, projeleri ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Firmamız bünyesinde yer alan Mimari grup ve çözüm ortağı olan Mobilya ve Mühendislik ekiplerimiz ile Tasarım, Mekanik Tesisat proje, Elektrik  ve Peyaz projeleri ile hizmet vermekteyiz.

 • Ofis projeleri

  Kreş projeleri

  Ev/Villa projeleri

  Mağaza projeleri

  Kurumsal yapı

  Hastane projeleri

  Restaurant Cafe projeleri

  Özel mobilya tasarımları

   

  www.famermimarlik.com  Daha fazlası için…

  info@famermimarlik.com

  Modern tavan/duvar modelleri tasarımları, Ahşap tavan/duvar modelleri tasarımları, Led aydınlatma tavan/duvar modelleri tasarımları, Mdf/Sunta Lam tavan/duvar modelleri tasarımları, Asma Tavan tasarım modelleri, Ceviz Tavan/duvar modelleri tasarımları, Meşe tavan/duvar modelleri tasarımları, tavan modelleri tasarımları, Işıklı Tavan/duvar modelleri tasarımları, Ofis tavan aydınlatma modelleri tasarımları, Mağaza aydınlatma tavan modelleri tasarımları, restaurant tavan modelleri tasarımları, Aydınlatma modelleri tasarımları, Özel tasarım Tavan aydınlatma modelleri  tasarımları

   

  Özel tasarım tavan modelimiz daha önce uygulanmıştır. Çizim değil gerçek görüntüdür Ve birebir aynı tasarım yapılmaktadır. Beğendiğiniz tasarımı yapılacak mekan fotoğrafını ve m2 ölçülerini yazarak İletişim için info@famermimarlik.com adresine mail gönderebilirsiniz kısa sürede fiyat dönüşü yapılacaktır.

   

Yorumlar
179 kez görüntülendi.

Famer Yapı Mimarlık

Üyelik tarihi: 5 Eylül 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep534 585 69 70
WhatsApp534 585 69 70
İlan sahibi: Famer Yapı Mimarlık
Ara WhatsApp