TEXOL GEARSYN-LS-SERIES / YÜKSEK PERFORMANSLI OTOMOTİV DİŞLİ YAĞI

TEXOL GEARSYN-LS-SERIES / YÜKSEK PERFORMANSLI OTOMOTİV DİŞLİ YAĞI

İlan Açıklaması

FİYAT TEMSİLİDİR.LÜTFEN TEKLİF ALINIZ.

GEARSYN™ LS SERİSİ

Yüksek performanslı otomotiv dişli yağları

Texol Gearsyn ™ LS serisi, sınırlı kaymalı diferansiyellerde kullanılmak üzere formüle edilmiş ve API servis tanımı GL-5’e uygun yüksek performanslı otomotiv dişli yağlarıdır.

Texol Gearsyn ™ LS serisi SAE 90, 80W-90, 85W-90, 85W-140, 140 derecelerinde mevcuttur ve güvenilir sınırlı kayma farkına katkıda bulunmak için formüle edilmiş, etkili bir katkı maddesi paketi ile birlikte mineral yağ bazı ile formüle edilmiştir performans ve koruma.

Kullanım Yeri

  • Texol Gearsyn ™ 70W-90, API GL-4 veya GL-5 performansına sahip bir sıvı gerektiren otomotiv manuel şanzımanlarında ve bir EP yağ toplantısı için API GL-5’in gerekli olduğu hipoid tahrik aksları için kullanım için tasarlanmıştır.
  • Termal stabilite, Texol Gearsyn ™ 70W-90’ı, mineral dişli yağları kullanırken mümkün olandan daha yüksek çalışma sıcaklıklarına sahip uygulamalarda kullanım için uygun hale getirir. Sentetik baz yağların özel karakteristikleri çalışma sıcaklığının düşmesine, zorlu çalışma koşullarında servis kapasitesinin daha da artmasına veya normal servis koşullarında yakıt ekonomisinin iyileştirilmesine yol açar. Konvansiyonel mineral dişli yağlarından çok daha uzun servis aralıkları, şanzımanlarda 2 kat, tahrik akslarında ise 3 kat daha uzun.

Özellikler

  • Texol Gearsyn ™ LS serisi, otomotiv sınırlı kaymalı diferansiyel akslarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Formülasyona dahil edilen özel sürtünme düzenleyici katkı maddesi, ZF tarafından sınırlı kayma sistemlerinde kullanılması onaylanan tek katkı maddesidir. Aynı zamanda sınırlı kayma akslarının gereksinimlerini de karşılar.
  • Texol Gearsyn ™ LS, Standart GL-5 dişli yağlayıcı gerektiren ekipmanlarda da kullanılabilir: hipoid tahrik aksları, direksiyon sistemleri, senkronize olmayan şanzımanlar ve transakslar. Gearsyn LS’ın sürtünme özellikleri, senkronize manuel şanzımanlarda ve transakslarda kullanılmaya uygun olmamasını sağlar ve bir GL 5 sıvısı özellikle önerilmediği sürece bu uygulamalarda kullanılmamalıdır.
  • + 100 ° C’nin üzerindeki çalışma sıcaklığı, sıvı servis ömründe önemli bir düşüşe yol açacaktır. Pik çalışma sıcaklıkları + 120 ° C’yi geçmemelidir.

Genel Bilgiler

İlan No 5379
İlan Tarihi 8 Nisan 2020
Marka Texol
Ambalaj Bidon
Litre 20
Kilogram

İlan Konumu

1
İlan Tarihi: 8 Nisan 2020
İlan No: 5379
Görüntülenme: 107