Makina në Parakolp Rrugor për Shitje - Shiten Makina Amusement Park

Makina në Parakolp Rrugor për Shitje - Shiten Makina Amusement Park

İlan videosunu izlemek için buraya tıklayın

Genel Bilgiler

İlan No 9703
İlan Tarihi 23 Şubat 2021
Durum Sıfır

İlan Açıklaması

Makina në Parakolp Rrugor për Shitje - Shiten Makina Amusement Park


Rishikim i thelluar i dyqanit - Bëhuni shefi i biznesit tuaj
Makinë parakolp për park argëtues


Terrenet e Lojërave - Parku i Fëmijëve - Qendra Argëtuese - Terrenet e Lojërave të Fëmijëve - Makineritë e Parkut të Argëtimit


Ajo që duam që ju të krijoni një dhomë lojërash është metri juaj katror dhe buxheti juaj.


Nëse jepni madhësinë e buxhetit dhe hapësirës tuaj, hartohet lista më e mirë e çmimeve të projekteve dhe dhomave të lojërave dhe bëhet një prezantim.


Ne ju mirëpresim në kompaninë tonë me ekipin tonë profesional dhe shumëllojshmërinë e automjeteve.


REFERENCAT TONA TOM BRENDSHME DHE NDATIONRKOMBTARE JU OFROHEN.


Degët tona


STANBUL - ESSENLER - QENDRA TEKSTILE QENDRA E Blerjeve - ZYRA E Shtëpisë


STANBUL - BAYRAMPAŞA - İŞKENT - DEGA


MAQEDONI - İSKİP - DEGA


SERBIA - PRILL - DEGA


DISA REFERENCA


CLUB AQUA PLAZA HOTEL ***** - ALANYA


JETS Mall PARK - DITA E LOJS - ERZURUM TURQI


SALLA E LOJS SESAME STREET - YOZGAT


CLUB AQUA PARK - ANTALYA LEXUES


AQUA FLORYA MALL - FLORYA İSTANBUL


CASTLE CENTER Qendra Tregtare - STAMBOLL


MOPAŞ - GRUPI I TREGJEVE TURKE


SUMMIT Mall - Van TURQI


MUZ HOTEL *** - ANTALYA TURQIA


AZURE DELUXE ***** HOTEL - ANTALYA TURQIA


SERBIA LUNAPARK K KLADOVO


SERBIA NIS LUNAPARK dhe PLAYGROUND


SALLA E LOJVE MAQEDONIA SK SHKUP


THIRRJE P FORR INFORMACION T D DETAJUAR.


Ne jemi të nderuar t'ju përfshijmë në referencat tona.


SH SERRBIMI FALAS KONSULTANCI DHE LOJRA T RE KRKUARA P BR TU Blerur Lojë


KOMPANIA JONE VETEM ME GARANCI TE KONTRATES.


Referencat tona janë një garanci e madhe e përbashkët.
ORË PUNE


DITA JAVORE: 08:30 - 18:30


Fundjava: 08:30 - 13:30


Ne kemi një mundësi termike 9-mujore për të gjitha kartat e kreditit.


MIRC SE VINI N T TONIN E FUNDIT T OFF ZYRS S SHTPIS.


[***]


[***]


Makineri Arcade, Makineri lojërash, Makineri lojërash, Bilardo me Topa, Trampolinë, Fëmijë të Dhomës së Lojërave, Softplay, Udhëtime Kiddie, Makinë Boksi, Foosball, Hokej në Ajër, Qendra Argëtuese, Salla e Klubeve, Shesh lojërash

İlan Konumu

99.000
İlan Tarihi: 23 Şubat 2021
İlan No: 9703
Görüntülenme: 8